Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır

Duvarlarda ısı yalıtımı için neler yapılır?
Isı yalıtımı yaptırırken bilinmesi gerekenler... İnşaat aşamasında ne tür malzemelerle ısı yalıtımı yapılır? Hangi malzemeler daha sık kullanılır? Hangileri daha iyi yalıtım sağlar? Dış cephe kaplaması ile ısı kaybı ne kadar engellenebilir? Dış cephe kaplaması nasıl yapılır? Yeni bir ev satın alacak kişi ısı yalıtımı ile ilgili neleri kontrol etmeli, hangi soruları sormalı? Isı yalıtımı inşaat aşamasında bitirilmiş mi olmalı? Sonradan yapılacak müdahaleler yetersiz mi olur? Eski evlere hangi yeni teknikler uygulanabiliyor? Zeminden ne kadar ısı kaybediyoruz? Parke altına hangi izolasyon malzemeleri kullanılır? Isı yalıtımı nedir? Hangi aşamaları kapsar? Evlerin neden iyi bir ısı yalıtımına ihtiyacı var? Pencerelerin profil kalınlıkları, çift cam olması dışında birleşme noktalarında nelere dikkat edilmeli? Sızdırmazlık nasıl sağlanabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin