Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İshal Tedavisi

İshal nasıl tedavi edilir?
İshal tedavisinde hangi yöntemlerin kullanıldığını öğrenmek için UZMANTV'ye gelin. İlaçlar işe yarar mı, nasıl beslenmek gerekli? Ve daha fazlası. İshal ne kadar sürerse doktora gitmeliyiz? Dışkıda kan durumunda ne yapılmalı? İshalin türüne göre doktora gitme zamanı değişir mi? İshal yalnızca ilaçla mı tedavi edilir? Alternatif tedavi yöntemleri ne kadar güvenilir? İlaç kullanılmaya ne zaman başlanabilir? Mutlaka doktor kontrolünde mi ilaç alınmalı? İlaç ne kadar süre alınır? Vücuttaki sıvı kaybı nasıl engellenir? Gazlı içecekler içmek doğru mu? ORS nedir? İshal tedavi edilmezse hangi sorunlara yol açar? İshal ölümcül risk taşır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin