Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İşaret Dilini Öğrenin

İşaret dili ile kendimizi nasıl tanıtabiliriz?
İşaret dilinde anlaşmanın yollarını videolarla UZMANTV'den öğrenin. Sayılar, sıfatlar ve daha fazlası. 1'den 100'e kadar sayıları hangi işaretler anlatır? İşaret dilinde kaça kadar sayılar var? Harflere hangi durumlarda ihtiyacımız var? A'dan Z'ye harfler için hangi işaretler kullanılır? Biri ile tanıştığımızda söylenecek genel ifadeler nasıl anlatılır? Duyguların ifadesi işaretlerle mi yoksa mimiklerle mi gösterilir. Çok güzelsin, çok yakışıklısın, senden hoşlanıyorum, seni seviyorum, seninle konuşmak çok keyifli gibi kalıpları hangi işaretlerle anlatabiliriz? İşaret dili ile kötü söz nasıl söylenir? En sık kullanılan küfür benzeri sözler nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin