Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İşaret Dili

İşaret dili nedir?
İşaret dili nedir? Öğrenmek zor mu? Nerede öğrenebilirsiniz? Tüm bu soruların cevabı videolarla UZMANTV'de. İşaret dilini kimler kullanır? Genel özellikleri nelerdir? Kaç işaret var? Her bir işaret alfabe gibi harf mi yoksa kelime mi? Gramerinin yapısı nasıldır? Türk işaret dili ne zaman ortaya çıktı? Bugüne nasıl geldi? Şu anda yaygın olarak kullanılıyor mu? Her ülkenin işaret dili farklı mı? Türk işaret dilini bilen ile İspanyol işaret dilini bilen biri anlaşamaz mı? Dünyadaki işaret dillerini ortak kelimeleri, ifadeleri var mı? Hangi yaşlar işaret dili için elverişli? Ne kadar sürede öğrenmek mümkün? Özürlülerin öğrenmesi çok zaman alıyor mu? Bunun için eğitim veren yerler var mı? Her isteyen eğitim alabilir mi? Öğrenmek için bir gerekçesi olması gerekiyor mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin