Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İş Görüşmesinde Başarılı Olma Yolları

İş görüşmesinde kendimizden nasıl bahsetmeliyiz?
İş görüşmesinde başarılı olmak için görüşme öncesinde bilmeniz gerekenler... İş görüşmesinde dikkat etmeniz gerekenler... İş görüşmesinde nasıl davranmanız gerekir? İş tanımını mutlaka araştırmalı mıyız? Bizimle kimin görüşeceğini nasıl öğreniriz? Son dönemdeki güncel olayları bilmek gerekir mi? Şirketle ilgili bilgilenmek şart mı? Mülakattan ne kadar süre önce gitmeliyiz? Kıyafet iş görüşmesinde dikkat edilen bir nokta mı? Kıyafetle ilgili bilgi verilmemişse mutlaka takım elbise mi giyilmeli? Tercih ettiğimiz renkler ve tarzın iş görüşmesinde nasıl bir etkisi var? İlk iş görüşmesi sonrasında yapılan mülakatların nedenleri nelerdir? İkinci mülakatta görüştüğümüz kişinin pozisyonu görüşmenin ne yönde ilerlediğini gösterir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin