Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İran

İran pahalı bir ülke mi?
İran nasıl bir ülkedir? İran gezisine çıkacaklar yanına nasıl kıyafetler almalı? İran'da nerelerde konaklayabiliriz? İran pahalı bir ülke mi? İran'a nasıl gidilir? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı UZMANTV'de... Coğrafi şartları nedir? İnsanlarının özellikleri nelerdir? Eğitim düzeyi nedir? Hava nasıldır? Kültürel miras mı, doğal güzellikler mi görülmeli? Hangi yolu kullanırsak daha keyifli olur? Direk uçak var mı? Trenle ne kadar sürer? Araba ile gitmek güvenli mi? Yolda ne tür zorluklarla karşılaşabiliriz? Gezi sırasında nasıl bir rota izlenmeli? Mutlaka görülmesi gereken yerler nelerdir? Şehirden şehre hangi yolla gidilebilir? Suç oranı nedir? Hangi saatlerde dolaşılmalı? Şehir merkezi mi, varoşlar mı tehlikeli? Hangi suçlar daha çok işleniyor? Erkekler nasıl kıyafetler giymeli? Kadınlar ne kadar örtünmeli? Hava şartlarına uygun olarak yanımıza hangi kıyafetleri almalıyız? Türkiye'ye göre giderler artar mı? Yol, araba kiralama, konaklama ve yemeğe ne kadar para gidiyor? Hangi lükslerden uzak durulmalı? Oteller kalmak için uygun mu? Pansiyonlar mı tercih edilmeli? Kamp kurmak mümkün mü? Vize problemi yaşanabilir mi? Türk insanına karşı nasıl davranılıyor? Rüşvet, taciz yaşanır mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin