Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

iPhone Hakkında Merak Edilenler

iPhone nasıl bir cep telefonu?
iPhone ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi Teknoloji Editörü Özgür Çetin UZMANTV'de sizler için cevapladı. iPhone'un teknik özellikleri nelerdir? 1. ve 2. nesil iPhonelar hangi özelliklere sahip? Ekranı neden özel kabul ediliyor? iPhone neden bu kadar çok tutuldu? Hangi özellikleri bir arada bulunduruyor? Diğer telefonlarda, el bilgisayarlarında olmayan hangi donanımlar mevcut? iPhone hangi ihtiyaçları karşılamıyor? MMS atabiliyor mu? Video ve fotoğraf çekimleri hangi seviyede? iPhone'lar Türkiye'deki operatörlerle kullanılabilir mi? Hangi özellikleri için sim kilidini açmak gerekiyor? Sim kilidi açıldığında garanti kapsamından çıkıyor mu? iPhone kendini kanıtlamış bir cihaz mı? 3. nesli beklemek gerekir mi? iPhone 3G almak doğru mu? iPhone-Blackberry karşılaştırmasında kim önde? Kurumsal kullanıcılar için iPhone uygun mu? Blackberry, hangi iPhone özelliklerine sahip değil?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin