Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

iPad Nasıl Kullanılır

iPad'e nasıl dosya yüklenir?
iPad kullanmayı öğrenin. Eşzamanlama ne demektir? Senkronizasyon yaparken hangi bilgiler eşitlenir? iTunes programı indirmemiz şart mı? iPad'i nasıl bağlamalıyız? Eşzamanlama için hangi yolu izlemeliyiz? iPad'e müzik, video, Office dosyası yüklemek için hangi yollar izlenmeli? Mutlaka iTunes kurmak mı gerekir? E-posta ile gelen dosyaları iPad'e indirebilir miyiz? iPad'in bağlantı özellikleri nelerdir? Wi-Fi modelinin özellikleri neler? 3G bağlantısı var olan modeller var mı? Kablosuz ağ ile kurulum nasıl yapılır? 3G nasıl aktive edilir? SIM kart nasıl takılır? Uygulama için nasıl bir yol izlemek gerekir? Ücretsiz uygulamalar nasıl bulunur? Ücretli uygulama indirmek için kredi kartı bilgileri nasıl girilir? Pil süresini artırmak için ekran ayarlarında nelere dikkat etmek gerekir? Wi-Fi'yi kapalı tutmak mı gerekir? Nasıl kapatılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin