Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

iOS 8 Özellikleri

iOS 8'de pil ömrü nasıl uzatılır?

3,924
kez izlendi
Detaylı Açıklama
Görüntülü Hayat Ansiklopedisi

Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 8 kullanıma sunuldu. iOS 8 birçok önemli yeni özellik ve iyileştirme içeriyor. iOS 8, Apple'ın en yeni cihazları olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ta yüklü olarak geliyor. Yeni iOS sürümünü destekleyen iPhone ve iPad'ler ise güncelleme ile işletim sistemlerini yükseltebiliyor. Apple'ın en son mobil işletim sistemi iOS 8, önemli yenilikler ve iyileştirmelere sahip. iOS 8 şimdiye kadarki en büyük iOS sürümü olarak lanse edildi. iOS 8'in en önemli özelliklerinden biri diğer mobil ve masaüstü ürünlerin yanı sıra AppleWatch ile entegre çalışabiliyor olması. HealthKit'in yanı sıra özellikle uygulama geliştiricilerin yüzünü güldürecek HomeKit ile akıllı ev ürünlerinin kontrolü sağlanabilecek. iOS 8'in özellikle son kullanıcıyı etkileyecek geliştirmelerinden biri iMessage gibi uygulamalarında sadece metin değil, fotoğraf ve video gönderebilecek, Vine ve Instgram görüntülerimizi paylaşabilecek olmamız. Bunun yanı sıra, Aile Paylaşımı gibi özelliklerle, indirilen uygulamaları diğer aile bireyleri ile ekstra ücret ödemeden paylaşabilmek ve özellikle çocuklar için uygulama denetimi koyabilmek. Kullanıcıların bilgisayarlarına iOS 8 cihazları aracılığı ile rahatça erişmesini sağlayacak Apple iOS 8 ile ilgili tüm gelişmeleri öğrenmek için iOS 8 Özellikleri programımızda yer alan videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat