Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İnternet Bağımlılığı

Çocuklara kaç yaşında bilgisayar alınmalı?
İnternet çağımızın en büyük keşfi mi? Yoksa bizi bilgisayara mahkum eden bir bağımlılık mı? Psikoloğumuz Alper Aksoy UZMANTV ekranında internet ve bağımlılık ilişkisini açıklıyor. Süre ile ilişkilidir yoksa hayatta başka şeylere ayrılması gereken zamanla mı? İnternet bağımlılığı nasıl anlaşılır? İnternet kişiyi sosyalleştirir mi, yoksa internet arkadaşlıkları asosyal kişilik mi oluşturur? İnternette yaşanan duygular gerçek mi? Çocuğun zihinsel gelişimi hangi yaşta bilgisayar almaya uygun? Erken yaşta bilgisayar sahibi olmak çocuğu nasıl etkiler? Çocuğun arkadaşlarında bilgisayar varsa, durum nasıl açıklanmalı? Hangi durumlarda psikoloğa danışılmalı? Evde alınabilecek önlemler var mı? Yasak etkili bir yöntem mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin