Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İngiltere Vizesi Nasıl Alınır

İngiltere vizesi için başvuruda hangi belgeler gerekir?
İngiltere vizesi almak artık o kadar zor değil. Gelin UZMANTV'ye vize işlemleri için gerekli püf noktalarını öğrenin. Mutlaka acente üzerinden mi yapmak gerekir? Hangi durumlarda şahsi başvuru şart olur? Şart olan belgeler nelerdir? Vize almayı kolaylaştıracak belgeler tapu, kredi kartı ekstreleri vb. nelerdir? Davet mektubu şart mı? Kimler için gerekiyor? Turistik gezi için gidilerse ne isteniyor? Otel rezervasyonu, uçak bileti şart mı? Ülkeye göre değişir mi? Hangi ülkelerde çabuk, hangilerinde uzun sürer? Ortalama süre ne kadardır? Hangi durumlarda ne vizesi, ne süreyle veriliyor? Genel eğilim ne şekilde? Genel reddedilme nedenleri nelerdir? Reddedilirse ne yapılabilir? Yeniden başvuru için ne kadar beklemek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin