Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İngilizce'de MUST, MAY, MIGHT, HAVE TO ve SHOULD Kullanımı

İngilizce'de MUST, HAVE TO ve SHOULD kullanımı arasındaki farklar nedir?
İngilizce'de MUST, MAY, MIGHT, HAVE TO VE SHOULD hakkında bilgi edinin... MUST hangi durumlarda kullanılır? HAVE TO hangi durumlarda kullanılır? Should ve OUGHT hangi durumlarda kullanılır? Hangi cümlede hangisini kullanacağımıza nasıl karar vermeliyiz? MUST nedir? Nerelerde kullanılır? Cümleye nasıl bir anlam katar? İngilizce'de gereklilik bildiren MUST, HAVE TO ve SHOULD, OUGHT TO gibi kullanımların aralarındaki farklar nelerdir? Hangi durumda hangisini kullanacağımıza nasıl karar verebiliriz? MUST ile kurulan olumlu cümlelerin yapısı nasıldır? Hangi zamir ve zamanlar için hangi yardımcı fiiller kullanılır? İngilizce'de MUST ile nasıl soru sorulur? MUST ile kurulan soru cümlelerin yapısı nasıldır? Hangi zamir ve zamanlar için hangi yardımcı fiiller kullanılır? İngilizce'de MUST ile olumsuz cümle nasıl kurulur? MUST ile kurulan olumsuz cümlelerin yapısı nasıldır? Hangi zamir ve zamanlar için hangi yardımcı fiiller kullanılır? MIGHT, MUST'ın geçmiş zamana yönelik kullanımı mıdır? MIGHT ile nasıl cümle kurulur? Olumlu cümlelerin yapısı nasıldır? Olumsuz cümle ve soru cümlelerinin yapısı nasıldır? HAVE TO nedir? Nerelerde kullanılır? Cümleye nasıl bir anlam katar? Olumsuz ve geçmiş zaman kullanımlarında nasıl değişir? HAVE TO ile kurulan cümlelerin yapısı olmalı? Hangi zamir ve zamanlar için hangi yardımcı fiiller kullanılır? Olumsuz cümlelerin yapısı nasıldır? Soru cümlelerinin yapısı nasıldır? HAVE TO'nun geçmiş zaman kullanımı nasıldır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin