Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İngilizce'de MUCH ve MANY Kullanımı

İngilizce'de MUCH nerelerde kullanılır?
İngilizce'de Much ve Many nasıl kullanılır? MUCH ne demek? MUCH'ı nerelerde kullanmalıyız? MUCH ne tür çoklukları belirtmek için kullanılır? MUCH şeklinde de kullanılabilir mi? MUCH ile kurulan cümlelerin yapısı nasıldır? İngilizce'de MUCH ile soru nasıl sorulur? MUCH ile kurulan soru cümlelerinin yapısı nasıldır? Olumsuz cümlelerin yapısı nasıldır? MANY ne demek? MANY'yi nerelerde kullanmalıyız? MANY ne tür çoklukları belirtmek için kullanılır? MANY yerine çokluk bildiren farklı bir ifade kullanabilir miyiz? MANY ile kurulan cümlelerin yapısı nasıldır? İngilizce'de MANY ile soru nasıl sorulur? MANY ile kurulan soru cümlelerinin yapısı nasıldır? Olumsuz cümlelerin yapısı nasıldır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin