Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İngilizce'de AM, IS, ARE Kullanımı

İngilizce'de AM, IS, ARE ne için kullanılır?
İngilizce'de AM, IS, ARE kullanımı hakkında merak ettikleriniz... AM, IS, ARE Türkçe'de hangi anlamlara gelir? İngilizce'de AM, IS, ARE nerelerde kullanılır? Olumsuz cümlelerde kullanımları nasıldır? İngilizce'de AM hangi zamirlerle kullanılır? Olumlu cümlelerde kullanırken nelere dikkat etmeliyiz? Soru cümlelerinde nasıl kullanılır? İngilizce'de IS ne demektir? Nerelerde kullanılır? IS hangi zamirlerle kullanılır? Soru cümlelerinde nasıl kullanılır? ARE ne demektir? Nerelerde kullanılır? Hangi zamirlerle kullanılır? Soru cümlelerinde ARE nasıl kullanılır? ARE olumsuz cümlelerde nasıl kullanılır? AM, IS, ARE hangi ek ya da kelimelerle olumsuzluk anlamı kazanır? Olumsuz cümlelerde AM, IS, ARE'ın cümle içindeki yeri değişir mi? Soru cümlelerinde AM, IS, ARE'ın cümle içindeki yeri değişir mi? AM, IS, ARE ile soru cümlesi kurarken herhangi bir ek kullanmak gerekir mi? What, why, who, which, when, where gibi kelimelerin anlamı nedir? Bu kelimelerle nasıl soru cümlesi kurulur? Bu kelimelerle sorulan sorularda AM, IS, ARE nasıl kullanılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin