Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İngiliz Bulldog

İngiliz Bulldog tehlikeli bir köpek mi?
İngiliz Bulldog ırkı köpekleri yakından tanıyın... İngiliz Bulldog ırkı köpeklerin genel özellikleri nelerdir? Boyları ve kiloları nasıldır? İngiliz Bulldog hangi ırkların melezlenmesiyle elde edilmiş bir ırktır. İngiliz Bulldog ırkı köpekler nasıl bir karaktere sahiptir? Uysal ve sevecen bir ırk mıdır, saldırgan bir ırk mıdır? İngiliz Bulldog ırkı köpekler hangi ortamlarda daha iyi bakılır? İngiliz Bulldog ırkı köpekler apartmanda beslenebilir mi? İngiliz Bulldog ırkı köpeklerin genetik olarak yatkın oldukları rahatsızlıklar nelerdir? Kimler İngiliz Bulldog ırkı köpeklere daha rahat bakabilir? Hareketli bir köpek ırkı mıdır? İnsanlarla nasıl anlaşır? İngiliz Bulldog ırkı köpekler diğer köpek ırklarıyla nasıl anlaşır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin