Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İnegöl Köfte Yapmayı Öğrenin

İnegöl köfte nasıl yapılır?
İnegöl köfte yapmanın püf noktaları hakkında merak edilenler... Harç için hangi baharatlar gerekir? Harç karışımı nasıl olmalı? Ne kadar kıymaya ne kadar harç gerekir? İnegöl köfte için nasıl bir kıyma alınmalı? Kıyma ne kadar yağlı olmalı? Kıyma ile harç nasıl karıştırılır? Ne kadar yoğurmak gerekir? İnegöl köftesi için kıyma nasıl bekletilir? Bekledikten sonra köfteye nasıl şekil verilir? Buzdolabında ne kadar süre kalmalı? İnegöl köfte nasıl pişirilebilir? İnegöl köfte mangal yapılmayacaksa kızgın tavada kendi yağında mı pişirmek gerekir? İnegöl köftenin piştiği nasıl anlaşılır? İnegöl köfte nasıl servis edilir? Yanında neler yenebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin