Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İmambayıldı Tarifi

İmambayıldı nasıl yapılır?
İmambayıldı yapmayı öğrenin... İmambayıldı nasıl yapılır? Hangi malzemeler, ne ölçüde kullanılmalı? Malzeme seçiminde nelere dikkat tmeliyiz? Patlıcanların büyüklüğü ne kadar olursa daha iyi olur? İç malzemenin karışımı nasıl hazırlanır? Karışımın püf noktaları nelerdir? Soğan, sarımsak ve biberleri öldürmek gerekir mi? Patlıcan alacalı mı soyulmalı, nasıl kızartılmalı? Kullanılacak tepsi nasıl olmalı? Patlıcanları tepsiye nasıl dizmeliyiz? Patlıcanı yararken nelere dikkat etmeliyiz? Fırının derecesi ne kadar olmalı? Kaç dakikada pişer? İmambayıldı nasıl süslenir? Üzerine konan biber önceden pişirilmeli mi? Kalan suyu tabaktaki imambayıldının üzerine dökülebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin