Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlk Yardım Eğitimi

İlk yardım nedir?
İlk yardım nedir? Hangi durumlarda ilk yardıma ihtiyaç olur? Bir kaza olduğunda olay yerinde hangi kontrollerin yapılması gerekir? İlk yardım eğitimlerinde hangi konularda eğitim verilmesi gerekir? İlk yardım çantasında ve ecza dolaplarında bulundurulması gereken malzemeler nelerdir? Videolarla ilk yardım eğitmeninden öğrenin. İlk yardımın amacı nedir? İlk yardım hangi safhalardan oluşur? İlk yardım yalnızca uzmanlar tarafından mı yapılmalı? İlk değerlendirme nedir? A-B-C-D-E neyin kısaltmaları? İlk değerlendirmede solunum yolu, nabız nasıl kontrol edilir? İlk yardım çantası nerelerde mutlaka bulunmalı? İçindeki malzemeler nelerdir? Hangi müdahalelere imkan tanır? Ecza dolabı her evde bulunmalı mı? İçinde ne tür malzemeler bulunur? Paramedik nedir? Paramedikler hangi tür müdahaleleri yapabilir? Aranan özellikler nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin