Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlk Cinsel İlişki

İlk cinsel deneyim ne zaman yaşanmalı?
İlk cinsel ilişki deneyimi hakkında merak ettikleriniz... Kadınlar ve erkekler ilk cinsel ilişkilerinde ne tür sorunlar yaşayabilirler? İlk cinsel deneyimini yaşayacak partnere nasıl yaklaşmak gerekir? İzleyin, ereksiyon olamama vb. korkular nasıl aşılabilir, gerdek gecesi korkuları nasıl atlatılır, uzmanından öğrenin. İlk cinsel deneyimini gerdek gecesinde yaşayacak çiftler nelere dikkat etmeli? Yanıtlar UZMANTV'de... Kadın ve erkek en erken hangi yaşta cinsel ilişki için hazır olur? Hangi yaştan önce psikolojik olarak olumsuz etkilenebilir? Uygun yaş kişiden kişiye değişir mi? İlk cinsel deneyim sevilen, aşık olunan kişiyle mi yaşanmalı? Paralı deneyimler yaşamak doğru mu? Kız bakire ise ne tür çekinceleri olabilir? Deneyimli olan erkek nelere dikkat etmeli? Erkek deneyimsiz ise nelere karşı hazırlıklı olmalı? Kadına düşen görevler nelerdir? Gerdek gecesi ile ilgili neler bilinmeli? Erkek ve kadın bilgileri hangi kaynaklardan alabilir? Bilgi sahibi olmak psikolojik problemleri nasıl engeller?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin