Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlişkiler Hakkında Sorduklarınız

Evleneceğim kız bakire değil, ayrılmalı mıyım?
Kadın erkek ilişkileri hakkında merak edilenler... Bakire değil diye bir kızı terk etmek anlamlı bir hareket mi? Bakire olmamasının onun ahlaksız ya da hafif bir kadın olmasıyla ilgisi var mı? Namus ve sadakat bekaret kavramından ayrı düşünülmesi gereken durumlar mı? Evlendikten sonra eşinin bakire olmadığını öğrenen bir erkek nasıl hareket etmeli? Karısından boşanmayı düşünmesi doğru mu? Bir kadının eşi bu şekilde düşünüyorsa ne yapmalı? Bu durum evlenilecek insana açıklanmalı mı? Gizlenmeli mi? Söylenmesi doğru olan mı? Evlendikten sonra bu durumla karşılayan erkekler bunu takıntı haline getirebiliyor mu? Kıskançlık nedir? Her erkek ya da kadın sevgilisini kıskanır mı? Hangi aşamadan sonra ilişkiye zarar vermeye başlar? Aileler istemiyor diye bir ilişkiyi bitirmek doğru mu? Bu durum ileride ne tür sorunlara yol açabilir? Aileler istemese bile sevgililer kalplerinin sesini mi dinlemeli? Böyle bir durumla karşılaşan kadın ya da erkek nasıl hareket etmeli? Ayrılmak şart mıdır? Birlikte olduğu kişinin evli olduğunu bile bile ilişkiyi sürdürmek iki taraf için de ne gibi sorunlara yol açabilir? Böyle bir durumla karşılaşan kadın derhal ilişkisini bitirmeli mi? Çok sevdiği için vazgeçemiyorsa evliliğinde ne gibi sorunlar yaşayabilir? Kendisini döven nişanlısı ayrılmak istemiyorsa ne yapmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin