Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlik Kanseri

İlik kanseri belirtileri nelerdir?
İlik kanserleri hakkında merak ettikleriniz... İlik nedir? İliğin işlevi nedir? Nerede bulunur? Yapısı nasıldır? İlik kanseri nasıl bir rahatsızlıktır? İlik dokusunu nasıl etkiler? İlerleyişi nasıldır? Kemikler ve kanın yapısı üzerindeki ne tür etkileri olur? Belli bir risk grubu var mı? Yaşlı bireylerde daha sık mı görülür? Kemik iliği kanserinin nedenleri nelerdir? Genetik faktörlerin etkisi nedir? Çevresel şartların etkisi nedir? Belli bir nedeni var mı? Herkeste ortaya çıkabilir mi? İlk kanserinin erken belirtileri nelerdir? Rahatsızlığın ilk evrelerinde kan hastalıklarıyla kendini gösterebilir mi? Belirti vermeden de ilerleyebilir mi? Yıkıcı etkileri ne kadar sürede ortaya çıkar? İlik kanseri tedavi edilebilir bir kanser türü mü? Erken teşhis edilirse tedavi edilme ya da hastanın yaşam süresini artırma ihtimali artıyor mu? Kan, kemik ve diğer dokulara yayıldıktan sonra tedavi daha mı zor? Başlıca tedavi yöntemi kemoterapi midir? Radyoterapi faydalı olur mu? Kemoterapi ile tedavide başarı oranı nedir? İlik kanseri nasıl seyreder? Hastanın yaşamını nasıl etkiler? Tedavi zor mudur? Hastayı nasıl etkiler? Tedavi sırasında hastanın yaşam kalitesini artırmak neler yapılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin