Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İleri Yaşta Göz Bozuklukları

İleri yaşlarda en sık görülen göz hastalıkları nelerdir?
İleri yaşlarda görülen göz bozuklukları ile ilgili merak ettikleriniz... İleri yaşlarda en sık görülen göz hastalıkları nelerdir, göz tansiyonu neden olur? Katarakt, göz tansiyonu ve retina hastalıkları neden olur? Yaşa bağlı oluşan göz hastalıkları ve tedavileri nelerdir? Glokom nedir? Göz tansiyonu nasıl bir hastalıktır? Neden ileri yaşlarda artar? Tedavi edilmezse ne gibi sonuçlar doğurabilir? Nasıl tedavi edilebilir? Kataraktta gözün hangi kısmı nasıl bozulur? Kaç yaşlarında daha sık görülür? Katarakt tedavisi nasıl yapılır? Kontrolün önemi nedir? Uzun yıllardır şeker hastası olanlarda hangi göz bozuklukları oluşabilir? İleri yaştaki şeker hastalarının gözleri nasıl hasar görebilir? Şekere bağlı göz bozukluklarında ileri yaştakiler için ne gibi tedaviler uygulanıyor? Makula dejenerasyonu nasıl bir görme bozukluğudur? Neden okumak zorlaşır? Nasıl tedavi ve çözümler mevcut?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin