Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İleri Seviye Yüzme

Yüzme antrenmanının aşamaları nelerdir?
Yüzme antrenmanlarına başlamadan önce neler yapacağınızı UZMANTV'de izleyin. Stil yüzmenin püf noktaları nelerdir, öğrenin. Burnumuza ve ağzımıza su kaçmamasını nasıl sağlarız? Kollar nasıl geriye atılır? Bacaklar nasıl çırpılır? Isınma, Esas Devre, Soğuma devresi nedir? Neden bu aşamalara ayrılmıştır? Ne tür ısınma hareketleri yapılır? Soğuma programı nedir? Yüzme ile beslenme arasındaki ilişki nedir? Ne zaman yemek yenmeli? Ne kadar su içilmeli? Aç karnına yüzülür mü? Bu standart nasıl oluşmuş? Ölçüler nelerdir? Genelde havuzlar olimpik mi olur? Yarı olimpik ne demektir? Bunun dışında standartlar var mı? Havuzun kimyasal bakımı nasıl yapılmış olmalı? Suyun dinlenmiş olması ne demek? Dip temizliğinin yapılmadığını nasıl anlaşılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin