Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler Burcu ve Aşk

İkizler burcu erkeğinin aşk hayatı nasıldır?
İkizler burcu kadın ve erkeğinin aşka, cinselliğe bakışı nasıldır? Hangi burçlar ile anlaşabilirler? İkizler erkeği karşı cinste aradığı özellikleri hangi burcun kadınında bulabilir? İkizler erkeği aşkta ve uzun vadeli ilişkilerde partnerini memnun edebilir mi? İkizler erkeğini mutlu etmek için neler yapılabilir? İkizler erkeği cinsellikte sınır tanır mı? Ne tür fantezileri olabilir? İkizler kadınını baştan çıkartmanın yolları nelerdir? Bu yolda hangi burcun erkekleri daha şanslı? İkizler erkeği ile aşk yaşamak isteyen kadınlar nasıl bir yol izlemeli? İkizler erkeğinin kalbine giden yol nereden geçiyor? İkizler kadınıyla uzun vadeli mi yoksa gecelik aşklar mı hayal etmek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin