Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler Burcu Kadını ve Cinsellik

İkizler burcu kadını nasıl tahrik edilir?
İkizler burcu kadının cinselliğe bakışı hakkında merak ettikleriniz... İkizler burcu kadınının cinsel hayatı hareketli midir? Cinselliği önemser mi? Ne kadar sıklıkta birlikte olmak ister? Dikkatinin dağılması kolay mıdır? Cinsel hayatında bencil midir? Çabuk mu sıkılır? İkizler burcu kadını nasıl erkeklerle birlikte olmayı arzular? Hangi fiziksel özellikleri çekici bulurlar? Akıllı erkekleri mi çekici bulurlar? Hareketli erkeklerden mi etkilenirler? Birlikte olmak istediği erkek için çabalar mı? Nasıl erkeklerle mutlaka birlikte olmak ister? İkizler kadını hangi burçtan erkeklerle birlikte olmayı arzular? Cinsel uyumu en çok hangi burçlarla yakalayabilir? Ten uyumunu en çok hangi burçla yakalayabilir? Hangi burçlarla cinsellik konusunda iyi anlaşırlar? İkizler burcu kadınını tahrik eden davranışlar nelerdir? Erkeklerin bakışları İkizler burcu kadınını tahrik eder mi? Akıllı erkekler daha çok mu etkiler? Hangi fiziksel özellikler İkizler burcu kadınını tahrik eder? İkizler burcu kadınını tahrik etmek için neler yapılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin