Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkiz Çocuk Büyütmek

İkiz annelerinin yaşadığı zorluklar nelerdir?
İkiz anneleri ne tür sorunlar yaşıyor? Hem kariyer yapıp hem de ikiz büyütmek mümkün mü? Uzmanından dinleyin. Aynı odada mı olmalılar? Yer tasarrufu için neler yapılabilir? Ranza hangi yaştan itibaren kullanılabilir? İkiz anneleri yardımcıları olmadan iki bebeğe birden bakabilir mi? Çalışmaya mutlaka ara mı vermeliler? Anneanneden yardım istemek yeterli olur mu? Anne ikizleriyle beraber mi yoksa ayrı ayrı mı zaman geçirmeli? Birbirlerini kıskanmamaları için ne yapılmalı? Ortak geçirilen zamanda nelere özen gösterilmeli? İkiz anneleri ile tek çocuğu olan anneler arasında ne farklar var? Psikolojik açıdan neler yaşanıyor? İkiz büyütmek daha mı zor? İkiz çocuklarımız için okul seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Aynı okulda okumaları kişisel gelişimleri için doğru mu? Aynı sınıfta okuyan ikizler daha başarılı mı oluyor? İkizler birbirlerinin en iyi arkadaşları mı? Diğer çocuklarla ilişkileri nasıl? Sosyal çevrelerinde sorun yaşıyorlar mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin