Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkinci El Araba Alırken

İkinci el araba alırken kaportası ile ilgili sorun varsa nasıl anlayabiliriz?
İkinci el araba her zaman bir soru işareti. Ama UZMANTV'de tüm merak ettiklerinizin cevabını bulabilirsiniz. Hem de en yetkili ağızlardan. Araba Pazarında, sahibinden ve galerilerden ikinci el alındığında bunların avantaj, dezavantaj açısından karşılaştırılması. Fiyat, güvenirlik, arabanın durumu açısından hangisinde ne tür sorunlar çıkar veya çıkmaz? Genel anlamda hangi noktalar önemlidir? Yaşı, kilometresi, kaportası, motoru, şirket mi yoksa şahıs arabası olduğu, nerede kullanıldığı, garaj arabası olması vb. Arabanın hangi noktalarına bakmak gerekir? Daha önce boyanmış, parça değişmiş mi nasıl anlaşılır? Ustaya mı göstermek gerekir? Motorun neresinde bakmak gerekir? Sesinden anlaşılır mı? Test sürüşü mü yapmak gerekir? Mutlaka ustaya mı götürmek gerekir? Ne yapılır? Ruhsat ile motor numarası mı karşılaştırılır? Emniyet'ten kağıt mı istenir? Motor ve kaporta kontrolü yapıldıktan sonra ortaya çıkan hangi sorunlar çok önemlidir? Takla atmışsa, kilometre saatiyle oynanmışsa, şase numarası silinmişse vb. Fiyat araştırması nasıl yapılır? Araba ilanlarına mı bakılır? Galeriler mi gezilir? Pazarlık yaparken nasıl bir yol izlemek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin