Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

IELTS Dil Sınavı

IELTS'te ne tür sorular soruluyor?
Yurtdışında üniversite okumak için ihtiyacınız olan IELTS ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de. IELTS zor bir sınav mı? IELTS hangi bölümlerden oluşur? Kim girer, niye girer? Kimler IELTS istiyor, en çok isteyen yerlerden lütfen bahseder misiniz? ABD'deki, İngiltere'deki üniversitelerden örnekler, iş alanlarından örnekler gibi. IELTS'in TOEFL ile denkliği var mı? IELTS puanlarının TOEFL'da karşılığı nedir? IELTS Türkiye'de kabul gören bir sınav mı? Hangi belgeler gerekli? Başvuru nereye yapılır? Yılda kaç kez sınav düzenleniyor? Puanlama nasıl yapılıyor? Üniversiteler hangi puanlarla öğrenci kabul ediliyor? Hangi seviye İngilizce IELTS için yeterli olur? Kurslarda taktikler mi, genel İngilizce mi öğretiliyor? Hangi bölümlerden oluşuyor? IELTS ne kadar sürüyor? Sınavda hangi yöntemleri uygulamalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin