Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İdrarda Kötü Koku

İdrarımda ağır bir koku var, neden olabilir?
İdrardaki kötü kokularla ilgili sık sorulanlar... İdrar normalde kokusuz mudur? İdrar kokusu neden olur? İdrarda ne tür farklı kokular olabilir? Aseton kokusu olabilir mi? Bu neden olur? Bozuk balık kokusu olabilir mi? Nedeni nedir? Başka ne tür kokulardan şikayet ediliyor? Yediğimiz ya da içtiğimiz şeyler idrarın kokusunu etkiler mi? Kullandığımız ilaçlar kötü kokuya yol açabilir mi? İdrarda aseton kokusu olması normal midir? İdrarda aseton kokusu şeker hastalığı belirtisi midir? Şeker hastalarının idrarlarının aseton kokmasının nedeni nedir? İdrardaki keton mu buna neden olur? İdrarda balık kokusu nasıl olur? İdrarda balık kokusu hangi rahatsızların belirtisi olabilir? etabolizmadaki hangi sorunlar idrarda balık ya da lahana kokusuna yol açabilir? Üriner sistem enfeksiyonları idrarda ağır kokuya yol açabilir mi? Bu koku neden aynaklanır? Koku özellikle sabahları oluyorsa neden olabilir? Enfeksiyonlarda idrarda bulanıklık ya da renk değişikliği de olabilir mi? İlaçlar idrarda ne tür kokulara yol açabilir? Antibiyotikler idrarda kokuya yol açabilir mi? İlaçlar kokuyla birlikte idrarın renginin de değişmesine yol açabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin