Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İdrar Sorunları

İdrar yaparken yanma hissi neden olur?
İdrar sorunlarıyla ilgili merak ettikleriniz... İdrarda ne tür renk değişiklikleri görülebilir? Yeşile dönük, koyu sarı, kırmızı, yoğun sarı, kahverengi ya da siyaha yakın olabilir mi? İdrarda renk değişiklikleri ciddi rahatsızlıkların belirtisi olabilir mi? Hastanın kullandığı ilaçlardan ya da beslenme alışkanlıklarından kaynaklı renk değişiklikleri olabilir mi? Renk değişiklikleri için hangi durumlarda doktora gidilmeli? Kişi idrarını yaparken yanma hissetmesi ciddi bir sorunun belirtisi olabilir mi? Hangi hastalıklar bu tür bir duruma yol açabilir? İdrar yaparken yanmaya neden olan kadınlara özgü rahatsızlıklar nelerdir? Aynı duruma yol açan erkeklere özgü sorunlar nelerdir? Ağrılı idrar deyince ne anlamalıyız? İdrar yaparken kişinin ağrı hissetmesinin nedenleri neler olabilir? Bu duruma yol açan kadınlara ya da erkeklere özgü rahatsızlıklar nelerdir? Bu tür bir sorunu olan kişi mutlaka doktora gitmeli mi? Erkek ya da kadınlarda farklı rahatsızlıklardan kaynaklanıyor olabilir mi? Böbrek ya da idrar yollarıyla ilgili bir sorunun göstergesi olabilir mi? Karaciğer sorunları idrar renginin koyulaşmasına yol açabilir mi? Hangi hastalıklar idrar renginin koyulaşmasına neden olabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin