Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Huzursuz Bacak Sendromu

Huzursuz bacak sendromunun tedavisi var mı?
Huzursuz Bacak Sendromu nedir? Tedavisi var mı? Hangi sıklıkta görülüyor? Bacaklarınızdaki ağrılara çözümü bir tık uzağınızda bulabilirsiniz. UZMANTV'de. Sık rastlanan bir rahatsızlık mıdır? Kişi ne tür aktiviteler yapamaz? Sendrom romatizmal ağrılardan nasıl ayrılır? Beslenme nedeniyle huzursuz bacak sendromu olur mu? Alkol, sigara ve beslenme sendroma sebebiyet verir mi? Hangi hastalıklar sendroma neden olabilir? Belirtiler psikolojik midir, fiziksel mi? Sürekli karıncalanma belirti olarak kabul edilebilir mi? Uykuya dalmakta ne tür sorunlar yaşayabilirler? İlaç ve vitamin kullanmak hastalığı iyileştirir mi? Hastalar günlük yaşamlarında ne tür önlemler almalı? Meditasyon, stres dağıtan aktiviteler işe yarar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin