Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hormon Testleri

Hormon testinde TSH nedir?
Hormon testleri hakkında bilmek istedikleriniz... Hormon testi değerleri nelerdir? Hormon testi değerleri nasıl olmalıdır? Hormon testini adet döneminde mi yaptırmak gerekir? Adetin kaçıncı gününde yaptırmak gerekir? Hormon testi neden adet görüyorken yaptırılmalıdır? Hormon testinde FSH ölçümü ne anlama gelir? FSH değeri ne kadar olmalıdır? FSH değeri ne zaman düşer? FSH düşüklüğü nelere neden olabilir? Hormon testinde LH ölçümü ne anlama gelir? LH değeri ne kadar olmalıdır? LH değeri ne zaman düşer? LH değeri ne zaman değişir? Hormon testinde E2 ölçümü ne anlama gelir? E2 değeri ne kadar olmalıdır? E2 değeri ne zaman değişir? Hormon testinde TSH ölçümü ne anlama gelir? TSH değeri ne kadar olmalıdır? TSH değeri ne zaman değişir? TSH değerinin normalin üzerinde olması nelere neden olabilir? Hormon testinde T3 ölçümü ne anlama gelir? T3 değeri ne kadar olmalıdır? T3 değeri ne zaman değişir? Hormon testinde T4 ölçümü ne anlama gelir? T4 değeri ne kadar olmalıdır? T4 değeri ne zaman değişir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin