Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Horlamadan Kurtulun

Horlama ilaçla tedavi edilebilir mi?
Horlamaya son vermek elinizde. Uzmanımız tüm yöntemleri videolarla anlatıyor. Horlamanın çözümü bir tık ötede. Yastığını yükseltmek işe yarar mı? Su vererek boğazını temizletmek horlamayı keser mi? Hangi pozisyonlarda yatmasını sağlamalıyız? Yatağın pozisyonu neden önemli? Sert yataklarda daha az mı horlanır? Yastığın pozisyonu horlamayı kesebilir mi? Uyuduğumuz yerin sıcaklığını nasıl ayarlamalıyız? Güneş alması gerekir mi? Uyumadan kaç saat önce yemek bırakılmalı? Alkol tüketimi nasıl ayarlanmalı? Gazlı içeceklerden kaçınmak mı gerekir? Hangi ilaçlar ağız kuruluğuna ve horlamaya neden olur? İlaçlarla horlamadan kurtulabilir miyiz? Etkileri azaltılabilir mi? Horlamaya neden olan rahatsızlıklar ortadan kalksa bile horlama devam edebilir mi? Tedavi yöntemleri horlamaya mutlaka tesir eder mi? Horlamaya özel cerrahi operasyonlar var mı? Burun veya boğaz sorunlarını gideren ameliyatlar mı horlamayı dolaylı olarak keser? Genelde hangi ameliyatlarla horlama sona eriyor?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin