Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hoptek Oynamayı Öğrenin

Hoptekte temel adımlar nelerdir?
Karadeniz'den tüm Türkiye'ye yayılan hoptek, herkesin zevkle oynadığı bir dans. Gençler arasında çok yaygın olan hoptek ayak, bacak, el ve kol hareketleri ile çok hareketli bir oyun. Profesyonel dans eğitmeni Tolga Han, hoptek öğrenmek isteyen ancak kursa gitme imkanı olmayan kişiler için hoptek dansının tüm figürlerini örneklerle anlatıyor. Tolga Han ile uygulamalı hoptek videoları UZMANTV'de! Hoptekte eller ve kollar nasıl hareket ettirilir? Hoptekte ayaklar nasıl hareket ettirilir? Ne tür bacak figürleri var? Hoptekte dönüşler nasıl yapılır? Hoptek oynarken bacaklar nasıl hareket ettirilir? Hoptekte ritme nasıl uyulur? (Hoptekte kaçlık ritme göre oynanır? Ritme uyarak hareketler nasıl eşzamanlı yapılır? Hoptek oynarken kalçanın duruşu nasıl olmalı? Kalça her harekette dışarı doğru çıkık mı durur? Hoptekte çömelerek yapılan hareketler nasıl? Yerde nasıl dönüşler yapılır? Yerde yapılan ayak ve kol hareketleri neler? Hoptek oynarken ne tür dönüş hareketleri yapılır? Hoptek oynarken sağa-sola dönüşler nasıl yapılır? Hoptekte sadece erkeklerin yaptığı hareketler var mı? Erkeklerin yaptığı el ve kol hareketleri nasıldır? Erkeklere özgü ayak veya bacak hareketleri var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin