Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hızlı Okuma Tekniği

Hızlı okuma tekniği okuma hızını nasıl artırıyor?
Hızlı okuma tekniği ile ne kadar hızlanabiliriz? Ne işimize yarar? Ne kadar sürede hızlı okuyabiliriz? Cevaplar videolarla, uzmanından. Neden etkin hızlı okuma adı verildi? Yalnızca hızlı okumayı mı sağlar? Konsantrasyon ve anlama üzerindeki etkileri nelerdir? Gözün algıladığı alan mı genişliyor? Gözümüzü nasıl daha etkin kullanabiliyoruz? Beynin fonksiyonu nasıl bir gelişim gösteriyor? Neden hızlı okuma kurslarına katılalım? Gazete ve dergi okumakta mı kullanabiliriz? Okuduklarımızdan aldığımız bilgileri sağlıklı hale mi getirir? Hızlı okurken okuduğumuzu daha az mı anlamaya başlarız? Algımızı güçlendirebilir miyiz? Hızlı okuma tekniği kitaptan, aldığımız zevki azaltır mı? Beyin sadece daha hızlı okumaya mı konsantre olur? Bu teknik daha çok bilgi veren kitaplar, dergiler vb. için mi uygundur? Kaç kata kadar hızımızı artırabiliriz? Dakikada kaç kelimeye kadar çıkabiliriz? Hafıza ve beyin, hızlı okumada ne kadar göreve sahip? Okuduğumuz parçanın ardından, parça ile ilgili daha fazla şey mi hatırlamaya başlarız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin