Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hızlı Makyaj Yapmanın Püf Noktaları

Göz makyajı nasıl hızlı yapılabilir?
Nasıl hızlı makyaj yapılır, öğrenin! Sabahları hazırlanıp evden çıkmanız uzun zaman alıyorsa sizin hızlı makyaj yapmayı öğrenmeniz gerek! Arabada, yolda en çabuk nasıl makyaj yapılabilir, hangi malzemeler çok amaçlı kullanılabilir ve hatalar nasıl kapatılır, öğrenmek istiyorsanız videoları izleyin; makyaj uzmanımızın önerileri ile pratik makyaj yapmayı öğrenin. 5 dakikada nasıl makyaj yapabiliriz? Araba kullanırken ya da takside makyaj yapılabilir mi? Önceliği hangi bölgelere vermek gerek? Aşama aşama nasıl ilerlenmeli? Aynı makyaj malzemesiyle farklı neler yapılabilir? Ruju allık ya da far olarak kullanmak mümkün mü? Nasıl bir fırça kullanmak lazım? Hangi noktaları belirlemek yeterli? Zaman harcamadan makyajlı görünmenin sırrı ne? Sadece rimel yeter mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin