Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hızlı Kilo Vermek İçin Egzersiz Önerileri

Hızlı kilo vermek için nasıl bir egzersiz programı uygulayabiliriz?
Hızlı kilo vermek için yapılacak egzersizler... Kilo vermek için en iyi egzersiz yöntemleri hangileridir? Koşu, yürüyüş, bisiklete binme, aerobik, ip atlama gibi egzersizler yağ yakımını hızlandırır mı? Bu egzersizleri yaparken ne kadar kalori harcarız? Uygun bir diyetle desteklendiğinde bu egzersizleri yaparak kısa sürede kilo verebilir miyiz? Hızlı kilo vermek isteyen kişi hangi egzersizleri yapmalıdır? Yağ yakmak için nasıl bir egzersiz programı takip edilmelidir? Her gün egzersiz yapmak gerekir mi? Vücudun fazla yağları yakabilmesi için, kaç günde bir ve ne kadar süre kardiyo egzersizi yapılmalıdır? Hızlı kilo vermek için hangi egzersizleri yapmalıyız? Koşu, yürüme, bisiklete binme vs. egzersizleri desteklemek ve hızlı kilo vermek için nasıl bir diyet uygulamalıyız? Diyet programı nasıl olmalı? Protein ağırlıklı mı olmalı? Hangi öğünde neler yemeliyiz? Egzersiz ve diyet programına uyulursa kaç ayda ne kadar kilo verilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin