Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hıristiyanlıkta İbadet

Hıristiyanlıkta yedi ölümcül günah nedir?
Hıristiyanlıkta ibadet biçimleri hakkında bilmedikleriniz UZMANTV'de. Hıristiyanlar da Müslümanlar gibi oruç tutar mı? Hıristiyanlar düzenli olarak hangi ibadetleri yapar? İzleyin, Hıristiyanlıkta günahların affedilmesi için neler yapılabilir, affedilmeyen günahlar hangileridir? İzleyin, Hıristiyanlıktaki yedi ölümcül günahı, dua etme biçimlerini ve Hıristiyanlıkta "Aslî günah" nedir, öğrenin. Hıristiyanlar hangi ibadetleri düzenli olarak yaparlar? Günlük olarak yaptıkları ibadetler nelerdir? Hıristiyanlıkta oruç farz mı? Oruç zamanı mezheplere göre değişir mi? Hıristiyanlar nasıl oruç tutar? Hıristiyanların duaları nasıldır? Dualar İbranice mi okunur? İncil'de yedi ölümcül günah nasıl sıralanıyor? Hıristiyanlık inancına göre aslî günah nedir? Bu günahtan arınma nasıl sağlanmıştır? Hangi günahların affı yoktur? Katolik mezhebine göre günahlardan nasıl arınılır? Protestan ve Ortodoks mezheplerine göre günahların affedilmesi için neler yapmak gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin