Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hipotiroidi ve Tedavisi

Tiroit bezinin yetersiz çalıştığını nasıl anlayabiliriz?
Hipotiroidi nasıl teşhis edilir? Hipotiroidi tedavisinde ne tür yöntemler kullanılır? Vücudumuzun hormon dengesini nasıl koruyabiliriz? Hipotiroidi hakkında merak ettiğiniz her şey UZMANTV'de videolarda... Hipotiroidinin belirtileri nelerdir? Kişi neden sürekli kilo alır? Halsizlik ve uyku eğilimi artar mı? Hangi hastalıklar hipotiroidiye neden olabilir? Genetik faktörler etki eder mi? İyot eksikliği hastalığı nasıl etkiler? Hormon ölçümleri nasıl yapılır? Ultrason kesin sonuç verir mi? Sintigrafi ne zaman kullanılır? Hastalığın hangi aşamasında hangi tedavi tercih ediliyor? Tedavilerin başarı oranı nedir? Atom tedavisi tehlikeli mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin