Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hipnoz ile Sigarayı Bırakma

Hipnoz sigarayı nasıl bıraktırır?
Sigara içen herkes hipnozu kullanabilir mi? Kaç seansta sigarayı bırakabilirsiniz? Uzmanımız yanıtlıyor. Hipnoz ile sigarayı bırakmak mümkün müdür? Nasıl bir teklin yöntemi uygulanır? Kişinin sigaradan nefret etmesi mi, yoksa zararlı olduğunu kabul etmesi mi sağlanır? Telkinlerin nasıl bir işlevi vardır? Sigarayı bırakmak için kaç seans hipnoz gereklidir? Kişiden kişiye değişir mi? Başka bir alışkanlığa neden olur mu? Hipnoza giren herkes mutlaka sigarayı bırakır mı? Yeniden sigaraya başlama riski var mıdır? Yeniden sigaraya başlanırsa farklı bir yöntem izlemek mi gerekir? Kişinin istekli olması şart mıdır? Bir yaş sınır var mıdır? Her tiryakilik seviyesindeki insana uygulanabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin