Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hindi Nasıl Yapılır

Yılbaşı hindisi nasıl doldurulur ve pişirilir?
Yılbaşı hindisi tarifi... Yılbaşı için hindi seçerken nelere dikkat etmeli? Boyutu nasıl olmalı? Hangi baharatlar kullanılır, nasıl sürülür? Baharatla dinlendirmek gerekir mi? Yılbaşı hindisinde hangi baharatlar ve yemişler kullanılabilir? Hangi sebzeler mutlaka konur? Hindi doldurulmadan önce malzemeler nasıl hazırlanır? Yılbaşı hindisinin içi nasıl doldurulur? Hindinin üstünün iyice kızarması ve daha lezzetli olması için nasıl bir sos hazırlanır? Sos için hangi baharatlar kullanılabilir? Hindi kaç derecelik bir fırında, ne kadar süre ile pişer? Hindinin büyüklüğü pişme süresini etkiler mi? Hindinin kurumaması için nasıl servis etmek gerekir? Hindi fırından çıkınca nasıl ve ne ile servis edilebilir? Hindinin yanına en iyi ne gider? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin