Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hepatit A Aşısı

Hepatit A aşısı ne zaman yaptırılmalı?
Hepatit A aşısı hakkında bilmeniz gerekenler? Hepatit A aşısı yaptırmalı mıyız? Hepatit aşıları nerede yaptırılabilir? Hepatit B aşısı ile hepatit D'den korunabilir miyiz? Hepatit E aşısı var mı? Hangi durumlarda hepatit aşısı olunmaz? Hepatit B aşısı mutlaka yaptırılmalı mı? Hepatit A aşısı yaptırmalı mıyız? Hepatit aşıları nerede yaptırılabilir? Hepatit B aşısı ile hepatit D'den korunabilir miyiz? Hepatit E aşısı var mı? Hangi durumlarda hepatit aşısı olunmaz? Hepatit A aşısı yetişkinlerde öneriliyor mu? Çocukken mi yaptırmak gerekir? Yetişkinlerde hepatit A aşısı yaptırmak zorunlu mu? Hangi riskler varsa yetişkinler hepatit A aşısı olmalı? Gebelikte hepatit A aşısı olmak güvenli midir? Anneye yan etkisi olabilir mi? Bebeğe yan etkisi var mıdır? Hepatit A aşısı geçirme riski yüksekse aşı olunmalı mı? Kaç yaşındaki kişilere hepatit A aşısı yapılabilir? Kimlere hepatit A aşısı yapılmalıdır? Hepatit aşısı kaç doz vurulur? Hangi aralıklarla vurulması gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin