Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hentbol Nasıl Oynanır

Hentbolda nasıl top sürülür?
Hentbol oyununda hücumun temel prensipleri neler? Hentbolda düşerek atış nasıl yapılır ve etkili şut nasıl atılır? Hentbolda nasıl pas verilir ya da adam geçilir? Hentbol oyununun inceliklerini merak ediyorsanız UZMANTV'yi izleyin... Kaç tür pas verme şekli vardır? İki elimizle de pas verebilir miyiz? El üstü pas, bilekten pas nedir? Basketboldaki top sürmeyle arasında ne tür farklar var? Topu sektirmeden kaç adım atabiliriz? Top elimizde ne kadar süre kalabilir? Topu kaptırmamak için nelere dikkat etmek gerekir? Hentbolda şut atma teknikleri nelerdir? Kaleciyi nasıl şaşırtmalıyız? Kalenin hangi bölgelerine atılırsa gol şansı yükselir? Düşerek atış hangi durumlarda kullanılır? Daha etkili bir atak yöntemi midir? Nelere dikkat etmek gerekli? Top elinde olan kişi rakibini nasıl yanıltır? Hangi bacak hareketleri işe yarar? Oyuncunun yanından geçemiyorsak savunmayı pasla mı delmek gerekir? Hücumda takım nasıl dizilir? Çok pas verilerek mi, doğrudan kaleye yönelerek mi rakip zor durumda bırakılır? Ne tür paslarla rakip yanıltılabilir? Savunmada takımlar nasıl dizilir? Adam adama mı, alan savunması mı tercih edilir? Gole giden oyuncuya ne tür özel önlemler alınır? Top nasıl kapılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin