Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hentbol Kuralları

Hentbolda ne tür cezalar vardır?
Hentbol kuralları nelerdir? Hentbolda ne zaman top diğer takıma geçer? Hentbolda hangi hareketler faul kabul edilir? Hentbolda ne tür cezalar vardır? Hentbolda hücumun ve savunmanın temel prensipleri nelerdir? Hepsi UZMANTV'de videolarla... Top kaç saniye elde tutulabilir? Kaç adım atılabilir? Faul durumunda top el değiştirir mi? Top saha çizgilerine değerse ne olur? Hangi hareketler pasif oyun kabul edilir? Hücum belli bir süre içinde mi yapılmalı? Hakemler pasif oyuna karar verdiğinde ne olur? Rakibe ne kadar temas edilebilir? Rakibin elindeki topa vurmak faul mü? Hangi hareketler sportmenlik dışı kabul edilir? Faul durumunda ne tür cezalar verilir? Serbest atış ne zaman atılır? 7metre atışına ne zaman karar verilir? Zaman cezaları var mı? Oyuncu hangi durumlarda diskalifiye olur? 7 metre atışı nedir? Nereden atılır? Kaleci nasıl hareket edebilir? Etkili bir 7 metre atışı yapmanın püf noktaları nelerdir? Atış sırasında diğer oyuncular nerede durmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin