Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hemoroit

Basurun belirtileri nelerdir?
Hemoroit, bilinen adıyla basur pek çok insan için oldukça rahatsız edici ve hayat kalitesini düşüren bir rahatsızlık. Anüs bölgesindeki yanma ve kaşıntı hissi ile kendini belli eden hemoroit hastalığı ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız UZMANTV izleyin. Tuvalet sırasında gelen her kanama basur belirtisi midir, hemoroit hastalığının nedenleri ve belirtileri nelerdir, uzmanından öğrenin. Kadıköy Şifa Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Levent Eminoğlu videolarla anlatıyor. Hemoroidal kasların işlevi nedir? Hangi işlev bozuklukları hemoroid hastalığına neden olur? Sık rastlanan bir hastalık mı? Poliple neden karıştırılır? Bağırsak sarkmasıyla hangi yönleri benzer? Kişi boşaltım sırasında ağrı ve acı duyar mı? Dışkıda kan olur mu? Hemoroid gözle görülebilir mi? Kabızlık nedeniyle hemoroid oluşur mu? Uzun süre oturur vaziyette kalmak neden hemoroid yapar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin