Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Helikopter Nasıl Kullanılır

Helikopter nasıl havalandırılır?
Helikopter kullanma hakkında merak ettikleriniz... Helikopterle nasıl havalanılır ve helikopterin ilerlemesi nasıl sağlanır? Helikopterin yüksekliği nasıl ayarlanır? Helikopterin yönünü değiştirirken nelere dikkat etmek gerekir? İzleyin, helikopterin hızı nasıl ayarlanır, helikopter nasıl kendi etrafında döndürülür, uzmanından öğrenin. Helikopterle iniş nasıl yapılır? Yanıtlar UZMANTV'de! Helikopterin kokpitinde hangi kollar yer alır? Helikopteri havalandırmak için kollar nasıl hareket ettirilir? Kalkışta nelere dikkat edilir? Helikopter ileri ve geri hareketi nasıl yapar? Motorun gücünü pilot mu ayarlar? Helikoptere irtifa nasıl kazandırılır? Olduğu yerde yükselmesi, ilerlerken yükselmesi için ne tür hareketler yapılır? Hangi kollar hareket ettirilir? Helikopter olduğu yerde ve giderken nasıl farklı yöne çevrilir? Helikopterin motoruna nasıl güç verilir? Hızı nasıl azaltılır? Helikopter olduğu yerde nasıl asılı kalır? Helikopterin olduğu yerde dönmesi nasıl sağlanır? Hangi kollar hareket ettirilmeli? İniş nasıl yapılır? Nelere dikkat edilir? Hangi kollar ayarlanmalı? Helikopterin tamamen indiği nasıl anlaşılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin