Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hazır Çim Bakımı

Hazır çim nasıl gübrelenir?
Her zaman yemyeşil bir bahçeye sahip olmak elinizde. Hazır çim nasıl gübrelenmeli? Hazır çim nasıl ve hangi sıklıkta sulanmalı? Hazır çimin biçilmesi gerektiğinde hangi yöntemlerle biçilir? Hazır çimde yabancı otların çıkmaması için neler yapabiliriz? Hazır çim bakımının tüm püf noktalarını ziraat mühendisimiz anlatıyor. UZMANTV'de, videolarla! Toprağın cinsine göre su miktarı değişir mi? Günün hangi saatleri sulama için uygun olur? Yeni döşenmiş hazır çime ne kadar su vermeli? Eğimli alanlarda nelere dikkat edilmeli? Mevsime göre sulama sıklığı değişir mi? Ne kadar süre sulamalıyız? Soğuk havalarda sulama yapmak sakıncalı mı? Toprak çeşidine göre su ihtiyacı değişir mi? Döşendikten sonra gübre ne kadar kullanılır? Hangi sıklıkta gübreleme yapılmalı? Hangi gübre çeşitleri tercih edilir? Farklı toprak ve tohumlar için farklı gübre ihtiyacı olur mu? Hazır çimde daha az mı yabancı ot çıkar? Düzenli biçmek çimi temiz mi tutar? Yabancı otlar için kullanılan Herbisit çime zarar verir mi? İlk biçme işlemi ne zaman yapılmalı? Hazır çimler hangi sıklıkta biçilmeli? Çimleri biçmenin faydaları nelerdir? Bıçakların yüksekliği ne kadar olmalı? Çimlerin ne kadar bölümü kesilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin