Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hazımsızlık Tedavisi

Hazımsızlık sorununa hangi içecekler iyi gelir?
Hazımsızlık çekmeyin! Hazımsızlık sorunlarınızla başa çıkamıyorsanız UZMANTV izleyin, hazımsızlık tedavisi ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenin. Hazımsızlık problemi yaşayan hastaların hangi besinleri ve içecekleri tüketmemesi gerektiğinden diğer tedavi yöntemlerine kadar her şey videolarla... Hazımsızlık sorunu olanlar hangi doktora başvurmalı? Hazımsızlık tanısı koymak için test veya tahlillerden yararlanılır mı? Hazımsızlık tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? Hazmı kolaylaştıran ilaçlar ne kadar etkilidir? Eğer hazımsızlık bir hastalık belirtisi olarak görülüyorsa tedavide nasıl bir yol izlenir? Hangi bitki karışımları midede hazmı kolaylaştırır? Bu bitki çaylarından hangi sıklıkla kullanılmalı? Yemeklerden sonra soda içmek hazmı kolaylaştırır mı? Hazımsızlık sorunu yaşayanlar yemek yerken nelere dikkat etmeli? Hazımsızlık sorunu yaşamamak için nelerden uzak durmalı? Yemeği az çiğnemek hazımsızlığa neden olur mu? Hazmı kolay olan yiyecekler nelerdir? Hazımsızlık sorunu yaşayanlar nasıl beslenmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin