Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hazımsızlık Sorunu

Hazımsızlık belirtileri nelerdir?
Hazımsızlık ile ilgili merak ettikleriniz... Her yemekten sonra şişkinlik yaşıyorsanız, bakliyat türevi besinler tüketmek sizin için imkansız hale geldiyse ve mide sorunlarınızdan yakınıyorsanız hazım problemi yaşıyor olabilirsiniz. Hazımsızlık belirtileri, nedenleri hakkındaki sorularınıza uzman doktorumuz yanıt veriyor. İzleyin, hangi yiyeceklerin hazım problemlerini artırdığını öğrenin. Hazımsızlık nasıl bir rahatsızlıktır? Kimlerde daha fazla görülür? Hazımsızlığa yol açan faktörler nelerdir? Hangi hastalıklar hazımsızlığa neden olur? Hazımsızlık beslenme biçimiyle ne kadar alakalıdır? Sigara içmek hazımsızlığa neden olur mu? Hazımsızlığın ayırt edici belirtileri nelerdir? Kabızlık veya ishal hazımsızlık belirtisi olabilir mi? Hazımsızlıktan kaynaklanan mide yanması nasıl olur? Hazımsızlık hangi hastalıkların belirtisi olarak ortaya çıkabilir? Kalp veya böbrek yetmezliğinin belirtisi olarak görülebilir mi? Hazımsızlığa neden olan besinler hangileridir? Hazmı zor olan yiyecekler nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin