Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Havuçlu Tarçınlı Kek Tarifi

Havuçlu tarçınlı kek nasıl yapılır?
Havuçlu tarçınlı kek nasıl yapılır, öğrenmek istiyorsanız Kübra Yaman sizin için anlatıyor. İzleyin, havuçlu tarçınlı kek malzemelerinden, keki pişirirken dikkat etmeniz gerekenlere kadar her şeyi uzmanından öğrenin. En lezzetli havuçlu tarçınlı kek sizinki olsun. Ne kadar malzeme kullanmalıyız? Ne kadar şeker, yağ ve un gerekir? Malzemeler hangi sırayla eklenmeli? Hamurun kıvamı nasıl olmalı? Karışım fırında ne kadar süre kalmalı? Hangi sıcaklıkta pişirilmeli? Piştiği nasıl anlaşılır? Havuçlu tarçınlı kekin üstüne sos konur mu? Havuç görünümlü şeker nasıl yapılır? Nasıl servis edilir? Havuçlar nasıl rendelenmeli? Tarçınları kendimiz mi dövmeliyiz? Lezzetli olması için ne yapabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin